Moda

New York Moda Haftası’nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar!

Son zamanlarda çok hızlı bir şekilde yayılan ve herkes tarafından da kullanılmaya başlanan çeşitli filtreler fotoğrafların olmazsa olmazları arasındaydı.

Çeşitli sosyal medya hesaplarında farklı farklı filtreler kullanmak mümkün. New York Moda Haftası’ndaki mankenler de bu sene podyumda filtre kullandılar.

Oldukça ilginç bir tarz yaratan modacılar bu akımın daha da yayılmasını sağlayacaklar galiba. Artık sanırım herkes bu filtreler olmadan fotoğraf paylaşmayacak. Hatta gerçek hayatlarda da bu şekilde bu filtreleri kullanmak ister misiniz?

Dünyaca ünlü isimlerin de bu filtreleri kullanması çok daha hızlı yayılmasını sağladı. Sizler de bu filtreleri kullanıyor musunuz?

New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar! New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar! New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar! New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar! New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar! New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar! New York Moda Haftası'nda Mankenler Snapchat Filtrelerini Kullandılar!


Popüler

Üst