Magazin

Niall Horan İlk Albümü “Flicker” İçin Yaşadığı Gizli Bir İlişkiden İlham Aldı!

Niall Horan’ın ilk albümündeki şarkıların arkasındaki ilhamı bildiğinizi düşünebilirsiniz. Aslında şarkıların arkasında gizli bir ilişki var.

23 yaşındaki yakışıklı şarkıcı Bizarre Life for The Sun ile yapılan röportajda ilk albümü “Flicker”ın gizli bir ilişkiden esinlendiğini ortaya koydu.

“Albümün çoğu bir kişi hakkında yazıldı. Kafamda uydurduğum senaryolar ya da arkadaşlarım arasında gördüğüm durumlar hakkında değil. Albümün çoğu sadece bir kişi hakkında.”

Niall’ın yaptığı bu açıklamadan sonra şimdi soracağımız tek soru “KİMİN hakkında?” oldu.

“Hayatımın çoğunu halkın gözü önünde yaşamıyorum. Mümkün olduğunca uzak olmaya çalışıyorum, çünkü izin verirseniz insanlar size bir sürü soru sormaya başlar ve rahatsız olursunuz. İşte bu yüzden bu albümü yazdım çünkü duygu açısından iyi bir konuşmacı değilim. Ama kağıt üzerine yazıp kayıtlara koymamın iyi olduğunu buldum. Yapılması gereken hala zor bir şey ama bunu yapmanın daha iyi olduğunu gördüm.”

Niall’ın bu çok samimi açıklamalarına bakınca duygularını ifade etmekte çok zorlandığı için en kolay yöntem olarak şarkı yapmayı tercih ettiğini görüyoruz.

Aslında herkes için duygularını net bir şekilde ifade etmek zordur. İnsanların çoğu bu yüzden kendisine uygun olan şarkıları daha fazla severler.

Siz Niall’ın bu açıklamaları hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Peki bu hakkında şarkılar yazılan gizemli kişi hakkında bir fikriniz var mı?

Sizce bu gizemli kişi kim?

Yorumlarınızı bekliyorum.


Popüler

Üst