Magazin

Niall Horan Solo Kariyerine Başladı!

One Direction grubu solo devam edeceğini açıkladıktan sonra Harry Styles film sektöründe, Liam Payne müzik kariyerinde ilerlediğini duyurmuştu. Louis Tomlinson ve Niall Horan’dan bir ses bekleniyordu. Louis Tomlinson şuan oğluyla ilgilendiği için biraz ara vermiş olsa da Niall’dan bir açıklama duymak isteyen hayranları bu habere sevinecekler.

Niall Horan’ın yeni ve kısa bir videosu yayınlandı. Solo kariyerine başladı. Bir gitar ile şarkı söylerken çekilen bu video hayranlarını çok fazla sevindirdi. Kendisi de gitarla şarkı söylerken son derece mutlu görünüyor. Ayrıca daha önce One Direction grubunun söylediği şarkılardan daha farklı bir tarzda şarkı söylediği de dikkatimden kaçmadı. Niall Horan şuan çok mutlu. Bizler de kendisinin yeni şarkılarını dinlemek için sabırsızlanıyoruz.

Bir de söylemeden edemeyeceğim. Niall, Celine Helene ile görüntülenmişti. İkilinin yakın fotoğrafları sevgili olduklarını düşündürmüştü. Beraber gece kulubüne de giderek eğlenmişlerdi. Ama şuan ikili beraber görüntülenmiyorlar. Ne bir fotoğraf var ne de bir haber. Sanki yer yarıldı Celine içine girdi. Daha önce sizlere Celine’nin başka bir çocukla resmini paylaşmıştım. Niall ile ayrılmış olabilirler demiştim. Gerçekten ayrıldılar mı?


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst