Magazin

Niall Horan Uçakta Uyurken Hayranının Fotoğrafını Çekmesine Sinirlendi!

Niall Horan, uçakta seyahat ederken bir hayranının gizlice fotoğrafını çekmesine sinirlendi. Seyahati sırasında biraz rahatsızdı ve sanırım uyumamak için mücadele etse de rahatsızlığından dolayı bunu başaramadı. Yolculuk da 9 saat sürünce uyuyarak dinlenmek istedi. Hayranı ise Niall uyurken izni olmadan onun fotoğrafını çekip Twitter’dan yayınladı.

“Harika bir Avrupa macerasını özetlemek gerekirse, dün gece Londra’dan 9 saatlik uçuşum boyunca One Direction’dan Niall’ın yanına oturdum. Hastaydı ve bu yüzden selfie çekmek istemedi. Ama o uyurken fotoğrafını yakaladım. Çok dostçaydı. İrlanda, LSE, loll ve daha fazlası hakkında konuştuk. Bir İngiliz Dükü’nün değil, bir İrlandalı pop yıldızınını yapabileceği şey bu. Bana iyi geldiğin için teşekkürler Avrupa!”

Bu açıklama ile eklenen fotoğrafa sinirlenen Niall Horan’ın açıklaması ise şu şekilde oldu: “Bu saçmalığın gerçek dışı olduğunu düşünüyorum. Yani eğer bir uçakta insanlar sizin fotoğrafınızı çekmeden uyuyamıyorsanız, ne yapabilirsiniz?”

Anladığım kadarıyla elinden geldiği kadarıyla iyi davranıp, sohbet edip hayranının mutlu etmeyi düşünmüş. Rahatsız olduğu için de fotoğraf çekmesini istememiş. Rica etmesine rağmen “tamam” dedikten sonra gizlice çekilen fotoğraflar bence herkesin sinirini bozar. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

 


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst