Magazin

Niall Horan ve Louis Tomlinson Telefon Numaralarını Değiştirmek Zorunda Kaldılar!

Ne yazık ki, Niall Horan ve Louis Tomlinson telefon numaralarını ilk kez değiştirmek zorunda kalmadılar. Daha önce de kendilerine gelen mesajlardan dolayı numaralarını değiştirmişlerdi.

Bir süre önce Louis Tomlinson, oğlu Freddie ile ilgili kötü mesajlara maruz kalmıştı. Aynı zamanda hayranları tarafından aranarak şakalar da yapılmıştı. Niall Horan’da bir grup kişi tarafından taciz mesajları almıştı. Ailesi, kendisi ve küçük yiğeni hakkında korkunç mesajlar atılmıştı.

Şimdi tekrar ikili aynı şekilde korkunç mesajlara maruz kalıyorlar. Özellikle de Whatsapp üzerinden çevrim içi görüldükleri anlarda mesaj ve tacizlerle uğraşıyorlar. Louis, Twitter hesabından tweet atarak “Numaramı değiştirme zamanı… Whatsapp’tan çok iğrenç şeyler alıyorum. Zavallılar!” şeklinde açıklama yaptı.

Bu açıklamasına Niall Horan’da yorum olarak “Ben de arkadaşım. İnsanlar bazı korkunç şeyler söylüyorlar.” yazdı. Louis ise “Belki de onlara bir rap savaşıyla meydan okumalıyız ve onları mahkemelerde mahvetmeliyiz.” şeklinde devam etti.

Her ne kadar espriye vurmaya çalışsa da bu durumdan oldukça fazla rahatsız olmuşlar. Eminim ki hiç bir ünlü telefon numarasının hayranlarının eline geçmesini istemez. Özellikle de çeşitli konuşma uygulamaları sebebiyle her çevrim içi olduklarında mesaj yağmuru olur. Oldukça zor bir durum.

Niall Horan ve Louis Tomlinson Telefon Numaralarını Değiştirmek Zorunda Kaldılar!Niall Horan ve Louis Tomlinson Telefon Numaralarını Değiştirmek Zorunda Kaldılar!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst