Magazin

Niall Horan Yeni Bir Kızla Görüntülendi!

Niall Horan, Celine Helene ile görüntülendiği zaman hepimiz çok şaşırmıştık ve ikilinin de sevgili olduklarına inanmıştık. Çünkü birbirlerine sarılmış bir şekilde görüntülenmişlerdi. Daha sonra da bir gece kulübüne giderek eğlenmişlerdi. Ama o günden sonra bir daha biz Celine’yi göremedik. Sanki yer yarıldı da Celine içine girdi. Twitter’dan Celine’nin başka bir çocukla fotoğrafı paylaşılmıştı. Başka bir sevgilisi var dediler. Peki bizim gördüklerimiz neydi? İkili sevgili değil miydi? Aradan çok kısa bir zaman geçti.

Niall Horan’da geçtiğimiz gün Kaliforniya’da sarışın bir kızla öğle yemeği yerken görüntülendi. Yeni sevgilisi mi yoksa arkadaşı mı bilmiyoruz. Ama fotoğraflarda birbirlerine yakın davranıyor gibiler. Bu kızın Celine olmadığı da çok belli. İkili arasında neler yaşandı bilmiyoruz ama hayranları hala Celine’yi çok merak ediyorlar. Bakalım Niall bu sarışın kızla ilerleyen zamanlarda tekrar görüntülenecek mi?

Niall Horan Yeni Bir Kızla Görüntülendi! Niall Horan Yeni Bir Kızla Görüntülendi! Niall Horan Yeni Bir Kızla Görüntülendi! Niall Horan Yeni Bir Kızla Görüntülendi!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst