Magazin

Nina Dobrev, Bir Hayranının Dileğinin Gerçekleşmesine Yardım Etti!

Nina Dobrev, 30 Ocak Salı günü Los Angeles’ta Hannah isimli şanslı hayranıyla şahane bir gün geçirdi.

Dünyaca ünlü başarılı oyuncu “Make-A-Wish Canada” organizasyonu ile bir araya gelerek Hannah’ın dileğini yerine getirdi.

Nina, Hannah ve ailesini öğle yemeğine çıkardı, bir helikopter turuyla Los Angeles’taki tüm ünlü yerleri görmek için tur aldı ve hatta Nina’nın evinin üzerinden uçtular.

Kanada’da yaşayan Hannah’ın dileği Los Angeles’ı görebilmek.

Nina, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflara “Hannah’ın bir dileği vardı ve bugün onu şaşırttık ve gerçekleşmesini sağladık. MakeAWishCanada bizi bilgilendirdi. Kaliforniya’ya olan ilk ziyaretinin sıkıcı bir şekilde takılmaktansa unutulmaz olmasını istedim. Bu Kanadalı kız, Los Angeles’ı görmek istiyor. Kuş bakışından daha iyi bir yol olmadığını düşündüm. Ailesiyle birlikte muhteşem bir öğle yemeği yedikten sonra hepimiz bir helikopterle yola çıktık ve tüm ünlü yerleri ziyaret ettik. Hatta evimin üzerinden geçtik. Hannah ve ben birlikte inanılmaz bir gün geçirdik. İnanılmaz derecede destekleyici ve sevgi dolu bir aileyle böylesine güçlü, tatlı ve güzel bir ruh. Bugün onunla takılmak zorunda olduğumdan şanslı hissettim. Gülümsemesini görmek bana gülümsememi sağladı ve kalbimi ısıtıyordu. Umarım benim kadar eğlenmişsindir, Hannah. Seni seviyorum !!!” notunu ekledi.

Siz Hannah’ın dileğinin bu şekilde gerçeklemesi hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Hannah had a wish. Today we surprised her and made it come true. @MakeAWishCA introduced us, but I wanted to make sure that her first trip to California be even more memorable than just hanging out with boring old me. This fellow Canadian girl is from Alberta (Oh, Canada 🇨🇦 !!!) and wanted to see Los Angeles. Well, I decided there’s no better way than a birds eye view! After an amazing lunch with her family, we all hopped on a helicopter and visited all the famous land marks. Venice, Santa Monica, Malibu, The Getty Museum, The HOLLYWOOD Sign, Silver Lake, Griffith Observatory, Downtown, etc! (We even did a fly by over my house, which was super creepy because we could totally see into it from the chopper 🧐) Hannah and I had the most incredible day together. She is such a strong, sweet and beautiful soul with an unbelievably supportive and loving family. I feel beyond lucky that I got to hang out with her today. Seeing her smile made me smile and warmed my heart beyond description. I hope you had as much fun as I did, Hannah. Love you !!! @hannah_stever ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Nina Dobrev (@nina)’in paylaştığı bir gönderi ()


Popüler

Üst