Magazin

Oh Seung Yoon, Kız Arkadaşının Alkollü Araba Kullanmasına Yardım Etmesinden Dolayı Projelerinden Atıldı!

Oh Seung Yoon, kız arkadaşı alkollü araba kullanırken yanında olup ona yardım etmekten suçlanıyor.

‘Love Me Actually’ ve  ‘Melo is My Nature’ adlı projelerden bu gerekçeyle atıldı.

11 Temmuz’da “Love Me Actually” adlı dizinin yapımcıları Oh Seung Yoon’la konuştuklarını ve onu diziden çıkardıklarını açıkladılar.

“İzleyicilerin gösteride Oh Seung Yoon’u görmekten rahatsızlık duyduklarını anlıyoruz, bu yüzden bu haftaki bölümden itibaren, diğer katılımcılarla etkileşime girmesini içeren hikayeyi aksatmadan mümkün olduğunca onu düzenleyeceğiz” şeklinde bir açıklama yapıldı.

Ayrıca yapımcılar, seyircilerden dizinin bu olaydan önce çekildiğini ve diğer oyuncularını olumsuz yönde etkilemekten kaçınmak istediklerini anlamalarını istedi.

JTBC’nin yaklaşmakta olan drama filmi “Melo My My Nature” için ise  “Yapımcılar  son zamanlarda sarhoş sürüşe yardımcı ve yataklık yaptığı için Oh Seung Yoon’u başka bir oyuncuyla değiştirmeye karar verdi. 1-14 arasındaki bölümlerden tüm sahneleri yeniden çekeceğiz. Seung Yoon filmden alındı ve sonuç olarak reorganizasyona gireceğiz. Prömiyer tarihimiz 9 Ağustos’a 10:50 KST’de ertelendi. “ şeklinde bir açıklama geldi.

Kız arkadaşı araba alkol alıp yoluna devam ederken yakalandığında Oh Seung Yoon da yanındaydı ve alkol testi de oldukça yüksek çıktı.

Oh Seung Yoon, orada polislere arkadaşını durdurmaya çalıştığını ama yapamadığını anlattı.

Siz bu durum hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

 


Popüler

Üst