Eğlence

Ömer ve Defne İş Konusunda Rekabete Girecekler Mi? (Oylama 2)

Herkese merhaba, her hafta Kiralık Aşk dizisi bittikten sonra sizler için bir oylama yayınlamaya devam ediyoruz. Bu bölümde dizide sürekli Defne ve Ömer’in yaşadığı aşk acısı ön plandaydı. Bir de ek olarak İz tekrar geri döndü. Ömer ile beraber çalışarak, Yasemin’in yerini doldurmaya çalışacak.

Bu durum sanırım Defne’yi daha çok kızdıracak. Bu arada Defne’nin yanağında bir çukurluk vardı bu bölümde. Hepimizin dikkatini çekti. Hatta bunun neden olduğunu da çok merak edenler oldu. Ama benim düşüncem Defne kilo verdiği için yüzünde böyle bir görüntü oluşmuş olabilir. Yanakları diğer bölümlerde daha dolgun görünüyordu. Bu bölümde yüzü oldukça zayıf göründü ve o boşluğu da farkettiğimde ne kadar kilo vermiş düşüncesi oluştu kafamda. Belki çok yoğun çalışmaların sonucu olarak kilo kaybı yaşıyor olabilir.

Ama bu tabi ki benim düşüncem. Neyse gelelim bu haftaki oylama konumuza. Ömer ve Defne farklı farklı şirketlerde tasarım yapacaklar. Ve aynı binanın içinde çalışacaklar. Ömer oldukça başarılı bir tasarımcı. Defne’de başarılı olmak isteyen ve çok çalışan bir bayan.

Sizce ikili arasında iş konusunda bir rekabet oluşacak mı? Birbirlerinin yaptığı tasarımları takip ederek ben en iyisini yapacağım düşüncesine sahip olacaklar mı? Birbirlerini kıskanacaklar mı? Düşüncelerinizi oylamamızla belirtebilirsiniz. Ek olarak yorumlarınızı da merak ediyorum. Oylamayı arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın. Bir sonraki hafta yayınlanacak bölümün sonunda kazanan cevabı açıklayacağız.

Evet arkadaşlar, doğru tahminde bulunduk. Oylama sonucu rekabete girecekleri cevabı kazandı. Bizler de bu sorunun cevabını doğru tahmin ettik. Oy kullanan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst