Magazin

Onur Arduç’un Paylaştığı Fotoğraf Kafaları Karıştırdı!

Barış Arduç’un abisi Onur Arduç Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla büyük bir kitleye ulaştı. Barış Arduç hayranları tarafından da takip edilen Onur Arduç’un paylaştığı fotoğraflara ilgi büyük oluyor. Geçtiğimiz gün paylaştığı bir fotoğraf ile herkesin kafalarını karıştırıp büyük merak duygusu yaratmayı başardı. Fotoğraftakilerin annesi ve babası olma ihtimali hayranları heyecanlandırdı.

Barış Arduç, Mert Arduç ve Onur Arduç olarak üç kardeş olduklarını bildiğimiz kardeşlerin anneleri hayranları tarafından büyük ilgi görüyor. Ama hiç fotoğrafı yok. Herkes de çok merak ediyor. Barış Arduç gibi diğer iki kardeşinin de oldukça yakışıklı olması onlarında kendi hayranlarının olmasını sağladı. Bu kadar yakışıklı olan üç kardeşin annesi ve babasının merak edilmesi de çok normal. Ben de sizler gibi çok merak ediyorum ve görmek istiyorum.

Gelelim paylaşılan fotoğrafa. Bu fotoğrafta paylaşılan yer Sakarya arkadaşlar. Bir önceki fotoğrafta ise kuzeninin açtığı bir mekanı paylaşmış ve özellikle Sakarya’da olduğunu da belirtmiş Onur Arduç. Ben bu iki fotoğrafı birbirine bağlıyorum. Kuzeninin mekanı Sakarya’da olduğuna göre bu ikilinin de teyzesi ya da halası ve eniştesi olma ihtimali yüksek. Ya da dayısı veya amcası ve yengesi de olabilir.

Kuzenim dediği için bu ihtimalleri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Daha önce dedeleri ile fotoğraf paylaşan kardeşler annelerini hiç paylaşmamış. Annesi ve babası olma ihtimali bence çok düşük. Sizler nasıl düşünüyorsunuz?


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst