Televizyon

Para Bende Programının 2016 Sunucuları Kimler? Şaşıracaksınız!

Para Bende programının 2016 sezonundaki yeni sunucuları Survivor ekibinden. Bu isimlere şaşıracaksınız. Daha önce Murat Ceylan ve Almeda’nın sunduğu Para Bende programını artık Survivor yarışmacıları sunacak. Peki kimler mi?

Bu sene programda iki grup olacak ve ikişer kişilik gruplar halinde gezilecek. İlk grup Serkay Tütüncü ve Zafer Mete, ikinci grup ise Mehmet Özay ve Yunus Günçe‘den oluşuyor.

Zafer MetePara Bende Programının 2016 Sunucuları Kimler? Şaşıracaksınız! Mehmet ÖzayPara Bende Programının 2016 Sunucuları Kimler? Şaşıracaksınız! Serkay TütüncüPara Bende Programının 2016 Sunucuları Kimler? Şaşıracaksınız! Yunus GünçePara Bende Programının 2016 Sunucuları Kimler? Şaşıracaksınız!

Hayranları yeni sezon için oldukça sabırsızlar. Hayranları kadar kendileri de sabırsız görünüyorlar. Aynı zamanda da oldukça heyecanlılar.

Para Bende programı çeşitli ülkelerin hem paralı hem de parasız bir şekilde nasıl gezilebileceğini anlatan bir program. Yeni yerler keşfetmeyi sevenlerin kaçırmayacağı tarzdan.

Bir de ikişerli gezecekleri için çeşitli eğlenceli anlara da tanıklık edilecek gibi görünüyor. Bakalım 2. sezonda neler olacak?

 


Popüler

Üst