Magazin

Rob Kardashian Twitter Hesabından Kylie Jenner’ın Telefon Numarasını Paylaştı!

Geçmişte Kylie Jenner, Tyga, Blac Chyna ve Rob Kardashian arasında yaşanan gerginlik vardı. Bu dörtlüde karışık bir birliktelik hikayesi var.

İlk olarak Tyga ve Blac Chyna sevgililerdi. İkili ayrıldıktan sonra Kylie ve Tyga çıkmaya başladılar. Kylie ve Chyna arasında ise gerginlik oluşmuştu. Sonra Chyna, Rob Kardashian’dan hamile kalınca ikili nişanlandı. Bu durum Kylie ve Chyna’nın arasının düzelmesine yardımcı olmuştu.

Ama şimdi ortalık yine karışmış. Rob Kardashian, Twitter hesabından Kylie Jenner’ın telefon numarasını paylaştı.

Paylaştıktan bir kaç dakika sonra ise attığı bir tweet bu durumu açıklar nitelikteydi. Görünüşe göre Kylie Jenner’a çok fazla sinirlenmiş ve öfkelenmiş. Düzenlenen baby shower partisine çocuğunun annesinin davet edilmemiş olması Rob Kardashian’ı çileden çıkarmış gibi görünüyor. “Hepiniz lanet aklınızı keybetmiş olmalısınız” sözleri ile bu duruma tepkisini dile getirmiş.

Twitter hesabında yaklaşık 7 milyon takipçisi var herkes de bu numarayı telefon rehberine kaydetti. Hatta mesaj atmaya bile başladılar. Kylie Jenner, büyük ihtimalle bu numarayı iptal etmiştir ama Rob Kardashian bu paylaşımı yaptıktan sonra arayanlar olunca nasıl bir tepki verdi bilmiyoruz.

Kylie Jenner’dan bu durumla ilgili bir açıklama gelmedi henüz. People’ın yaptığı habere göre bu numara doğru. Kylie Jenner numarayı değiştirdi mi bilmiyorum ama bu paylaşımdan sonra hattı kilitlenmiş olabilir.


Popüler

Üst