Magazin

Rob Kardashian ve Blac Chyna Ayrıldı! Ayrılıktaki Detaylar Burada!

Rob Kardashian ve Blac Cyhna’nın ilişkisi kötü bir sonla bitti.

Chyna’nın Instagram hesabı dün gece hacklendi ve Chyna’nın arkadaşları, avukatları ve diğer erkeklerle olan mesajlarının ekran görüntüleri paylaşıldı.

Bu mesajlarda Rob’un tembel, yağlı ve güvensiz olduğu yazıyordu.

Daha sonra Rob, Instagram hesabından uzun uzun mesajlar paylaşmaya başladı.

Chyna’nın kendisini terk ettiğini ve bir aylık kızı Dream’i de alıp evden ayrıldığını söyledi.

” Bıktım. Bütün yıl boyunca Rob’a yardım etmekten başka hiç bir şey yapmadım. Kişisel sorunlarını örtbas etmek için ne kadar düşük bir seviyede olması çok üzücü ve acınaklı. Başından beri onu sevmekten ve yardım etmekten başka bir şey yapmadım. Chy burada, sadece kendime sahibim. Onunla olmaya başlamadan önce ona karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştım. Onu Khloe’nin evinden çıkardım, onu geri kazanabilmek için bütün kilolarını vermesine yardım ettim. Bunların hepsini Rob istedi. Rob kızımız Dream’in olması için bana yalvardı.

Bütün hamileliğim boyunca bana baskı yaptı. Onu aldatmakla suçladı ve günlük mesaj kavgaları yaptı. Mutlak bir haydut olmak ve sonra onu hediyelerle örtbas etmek. Her geçen gün sözlü olarak istismar edildim. Bizim için hiç bir şey olmamasına rağmen hala büyük umutlarla oradaydım. Ona saçlarını kesmesi, ipleri eline alması ve işlerine daha fazla girmesi için yalvarmak zorunda kaldım. Yetişkin bir adama bunları söylememeliydim. Sadece sözlerle de değil, ona 2016 model Range Rover aldım. Gururumu bir kenara bıraktım ve bir adamla beraber olmak için kendi evimden vazgeçip Kylie’nin evine taşındım. Benim hakkımda kötü tarzda kelimeler söylemeye başlamadan önce 2 hafta o evde beraber değildik. Ve Rob’u asla aldatmadım. Asla. Telefonumun şifresini ona verdim, saklayacak hiç bir şeyim yoktu. Her şeyi reddetti. Sağlıklı beslenmek, dışarıda çalışmak, çalışmak, olumlu şeyler yapmak, hiç bir şey yapmadı.

Bu mesajların hepsi uydurma. Sadece bunu yaptı, çünkü telefonumu eline geçirdiğinde delirecek hiç bir şey bulamadı. Snapchat’te acıklı oyunculuk yapıyor ama henüz Dream’ı görmeye gelmedi. Nerede olduğumuzu biliyor. Dürüst olmak gerekirse bir insanın alabileceği çok şey var. Herkes Rob’a yardım etmeye çalıştı. Yardımın ötesine geçtim ve bu yüzden ailesine sahip oldum. Artık Robert’in ümitsizliklerini besleyecek vaktim yok, çünkü 2 çocuk sahibiyim. En çok acı veren şey onun benim son durumumu biliyor olmasına ve bana zarar vermeyeceğine söz vermesine rağmen bunu yapıyor olması. Özellikle çocuğumuz sadece bir aylık olduktan sonra.” Chyna sildiği paylaşımda bu sözleri yazmıştı. Yeni açtığı Instagram hesabından bunu paylaştı ve daha sonra hemen sildi.

“Bunun hayatımın en iyi yılı olacağını düşünmüştüm, güzel bir bebeğe sahiptim ve yıllardır ailemle beraber Christmas geçirmemiştim ve bana bu şekilde zarar verdiğine inanamıyorum. Bana nasıl zarar vereceğini biliyor ve onu çok fazla sevmiştim. Her erkeğin karısını sevmesi gerektiği gibi. Chyna beni elde etmek için ne yaptığını çok iyi biliyordu. Bana bunu yaptığına inanamıyorum. Ve bu rating için değil, bu benim gerçek hayatım bu yüzden anla ki şuan oldukça açık konuşuyorum. Eğer rating için olsaydı, her şeyi burada açıklamazdım. Ve Chyna’nın mesajlarıyla birlikte herşeyle ve bebekle beni terk etmesine çok kırıldım. Kızım için yüzde 1000 giderim. Bir kadına her şeyi veren ve çok seven bir adamın yalnız kalıyor olmasından dolayı kafam çok karışık. Bir daha açık olduğum için özür dilerim. Bu beni öldürüyor.” bu sözler Rob’un ikinci paylaşımındaki mesajları.

İlk paylaştığıklarında da evde çekilmiş olan görüntüler ve Chyna’nın bebeklerini ve bütün eşyalarını da alarak evi terk ettiğini anlatan diğer uzun mesajlar var.

Sonuç olarak oldukça karışık ve sonradan neler yaşanacağı da büyük merak konusu olan bir ayrılık haberini sizlerle paylaştık.


Popüler

Üst