Televizyon

Rüzgar’ın Kalbi – Rüzgar Gidecek Mi? (4. Bölüm Dedikodusu)

Rüzgar’ın Kalbi adlı dizinin bugün 3. bölümünü izledik ama hepimizin kafasında tek soru var: “Rüzgar gidecek mi?” 4. bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Rüzgar, Zeynep’in tepkisinden dolayı toparlandı ve gitmeye karar verdi, karşılaştığı ilk arabaya atlayarak yoluna koyuldu bile. Zeynep ise onun evine gidiyor. Her şeyden önce ben kendi fikrimi belirtmek istiyorum ki Rüzgar ve Zeynep’in yolları tekrar kesişecek.

İlk olarak Zeynep, Rüzgar’ın evine gidecek ve evin dağıtıldığını görecek. Kendi yaptığı resmin de parçalandığını görünce eve daha detaylı bakacak ve Kutay’ın düşürdüğü anahtarlığı bulacak. Tabi bu arada Rüzgar baya bir yol gitmiş olacak, Foça’dan uzaklaşacak.

Ama annesi ve dayısı da orada. Dayısı, Rüzgar’ın annesine orada kalacağını söyledi çünkü Zeynep’in teyzesinden hoşlanıyor ve onlar da ilerleyen zamanlarda bir aşk hikayesi yaşayacaklar. Dayısı otelde olduğu için Rüzgar’ın gittiğini duyacak ve o da aramaya başlayacak.

Rüzgar’ı nasıl ve nerede bulurlar, Zeynep ne yapar eder kamyonete ulaşır mı, yoksa çok daha farklı bir şekilde mi karşılaşırlar bu konuda bir fikir üretemedim. Sanırım fragmanı beklemek gerekecek.

Ama Rüzgar gitse dahi kısa süre sonra ikili tekrar karşılaşacak, bundan emin olabilirsiniz arkadaşlar. 4. bölümün fragmanını ben de sizler gibi dört gözle bekliyorum. Hadi herkes kendi yazdığı senaryoyu eklesin bakalım. Benim senaryomu öğrenmiş oldunuz 🙂


Popüler

Üst