Magazin

Selena Gomez “13 Reasons Why” Adlı Diziyle Neden İlgilendiğini Anlattı!

2017 Selena Gomez’in yılı olacak gibi görünüyor.

Yayınlanacak olan ve yapımcılığını yaptığı “13 Reasons Wyh” adlı dizisinin basın toplantısına katılan Selena Gomez, kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Basın toplantısında Selena Gomez’e neden bu projeyle ilgilendiği soruldu.

Selena Gomez bu projeyle nasıl bir ilişki kuruyor?

“Biraz daha güçlendirildi, daha kötü olduğunu söylemedim ama kesinlikle biraz daha zorlaştırıldı ve dürüst olmak gerekirse, onlar çekimleri yapmaya başladığında gerçekten zor zamanlar geçirdim. 90 gün boyunca evimden uzaklaştım ve aslında orada tonlarca çocukla tanıştım. Bahsettiğim bu yer bu karakterlerin yaşadığı birçok soruna sahip olan çocuklarla doluydu. Maalesef çocuklar umursamıyorlar. Onları sallayacak bir şeyler görmek zorunda kalacaklar. Onlar korkutucu şeyler görmek zorundalar ve bu karakterleri takip edecekler. Anlamalarını istiyorum. Bu kuşak üzerinde iyi bir etkisi olması için her şeyi yaparım. Zor. Ancak kesinlikle devam eden her şeyle ilgileniyorum.”

Selena Gomez bu sözleri ile Lupus tedavisi için gittiği rehabilitasyon merkezinde yaşadıklarından da aslında söz etmiş. Zor bir zaman geçirdiğini ve orada bir çok insanla ve çocukla iletişim kurarak onların yaşadıkları zorlukların da farkına varmış.

Dizide de gençlerin arasındaki problemlerden söz ediliyor. Sanırım bu proje Selena Gomez için oldukça fazla önemli. Belki de tedavisinde de çok büyük payı vardır.

Ve bu proje bir çok genç insan tarafından sıkı bir takip altına alınacak gibi görünüyor. Şimdiden bu diziyi izlemek için sabırsızlanıyoruz.

Popüler

Üst