Televizyon

Selena Gomez, “13 Reasons Why”ın İkinci Sezonunun Nasıl Olacağını Anlattı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez, yapımcılığını üstlendiği “13 Reasons Why” adlı dizinin çok başarılı olması ile çok mutlu.

Dizi herkes tarafından takip edildi. Çok beğenenler kadar eleştirenler de oldu.

Şimdi ise ikinci sezonunun üzerinde çalışıyor.

Selena Gomez de dizinin ikinci sezonu hakkında bir röportajı sırasında açıklamalar yaptı.

“2. sezon için çok heyecanlıyım. Bence çok heyecan verici olacak çünkü biliyorsun birincinin bu kadar yüksek olmasını beklemiyordum. Yaptığı bu tepkiyi beklemiyordum. Şaşırtıcıydı ve karmaşıktı. Onunla birlikte gelen çok şey vardı ve bunun ne anlama geldiğini anladım. Ve bence 2. sezon için, biz bu soruların ayrıntılarına iniyoruz ve bu çocukların bazılarının devam ettirecekleri ve bazılarının üstesinden gelecekleri hikayeler ve çözüm hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi veriyoruz. Bu yüzden heyecan verici. Geçen gün yazar odasındaydım ve çok sıkı çalışıyorlar. “Bekle, ne oldu?!” şeklindeki bir tepki ile masada oturuyordum. Neredeyse çıldırmak gibi. Çok heyecanlıyım. Harika olacak.”

Selena yaptığı bu açıklamalar ile dizinin nasıl ilerleyeceği hakkında ipuçları verdi. Ayrıca ne kadar heyecanlı olduğunu da gösterdi.

Siz dizinin ikinci sezonunu izlemeyi düşünüyor musunuz? İlk sezonu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.


Popüler

Üst