Magazin

Selena Gomez Ara Verdikten Sonra İlk Kez Kırmızı Halıda Görüntülendi!

Selena Gomez’in 2016 Amerikan Müzik Ödülleri’ne katılacağı günler öncesinden konuşulmaya başlamıştı.

Ağustos ayında yaşadığı sağlık problemlerinden dolayı ara verdiğini açıklayan Selena Gomez ilk kez kırmızı halıda görüntülendi.

2016 Amerikan Müzik Ödülleri’nde “2016’nın En İyi Kadın Sanatçısı” ödülünü aldı.

Bu onun için son derece iyi bir motivasyon kaynağıydı.

Tercih ettiği kırmızı elbisesi ve aksesuarları ile geceye damga vuran isimlerden biriydi.

Selena Gomez Ara Verdikten Sonra İlk Kez Kırmızı Halıda Görüntülendi!

Aslında yaptığı konuşma ile herkesi derinden etkiledi. Herkes Selena Gomez’in neler söyleyeceğini merak ediyordu. Oldukça duygusal ve anlamlı bir konuşma yaptı.

“Doğrulanmak için uğraşmıyorum, buna ihtiyacım da yok. Hayranlarıma çok teşekkür ettiğimi söylemek zorundayım çünkü siz çok fazla sadıksınız ve ben sizi hak etmek için ne yaptığımı bilmiyorum. Her şeyim vardı, ancak çok kırgındım. Eğer kırıldıysan, kırgın kalmak zorunda değilsin.”

Selena’nın bu sözleri oldukça anlamlı ve duygu yüklüydü. Tedavi sürecinde yaşadığı duygu ve düşüncelerinin de bir nevi yansımasıydı bu konuşma. Hatta konuşmasını “Eğer kırıldıysan, kırgın kalmak zorunda değilsin!” sözüyle bitirmesi hayatına olan bakış açısını değiştirdiğinin de kanıtıydı.

Selena Gomez Ara Verdikten Sonra İlk Kez Kırmızı Halıda Görüntülendi!

Bu geceye katılmasının bir diğer sebebi de Justin Bieber’ın turnesinden dolayı katılmayacak olmasıydı diye iddia edilmişti. Bu ne kadar doğru bilmiyorum ama şimdiye dek söylenenler doğru çıktı.

Sanırım Selena, artık daha güçlü ve daha kararlı bir şekilde yoluna devam edecek. Tedavisine dönecek mi yoksa artık sahnelere devam edecek mi bir bilgi yok. Ama bence Selena oldukça iyi görünüyor.


Popüler

Üst