Magazin

Selena Gomez Eski İlişkilerinin Müziklerini Nasıl Etkilediğini Anlattı!

Selena Gomez’in son bir kaç yıldır ayrılmış olmalarına rağmen Justin Bieber ile ilgili konuşulması bitmiyor. Hem hayranları hem de antileri Jelena hakkında sürekli yorumlar yapıyorlar ve bu konuda sürekli gündeme geliyor.

Geçtiğimiz gün ise Selena Gomez, yaşadığı eski aşklarının müziğini nasıl etkilediğini açıkladı. Yazdığı şarkıların sözlerinden de bahsetti.

“Şarkılarımın benim hikayem olmasını istemediğim hakkında çok kararlıydım. “Same Old Love” şarkımın ne hakkında olduğu çok açık, çok acımasız bir ilişkinin döngüsü. Onun benim hikayemin kocaman bir anlatılışı olmasına rağmen kendimi “Good For You” şarkısı ile kendinden emin hissettim. Ve sonra o yine benzer bir şekilde beni anlatıyordu. Kendime çok kızdım ve bu çok yıpratıcı. Bence hiç bir kız bunu hissetmek istemez.”

Selena Gomez’in yaptığı bu açıklamadan benim anladığım kadarıyla şarkılarının çoğunu Justin Bieber ile yaşadığı ilişkilerini anlatan hikayelerden oluşturmuş. Başta kendi hikayesini anlatmak istemese de duygularına engel olamamış. Ayrıca bence Selena Gomez Justin ile yaşadığı ilişki kadar diğerlerini ciddiye almıyor. Ama bundan sonra daha profesyonel ve müzikal yeteneklerini kullanarak yeni şarkılar yapmak istediği de ortada.

Popüler

Üst