Magazin

Selena Gomez Gizli Mesaj Paylaştı: “Hayatımın Bazı Alanlarını Gözden Geçirmem Lazım”

Selena Gomez doğum gününden bir kaç saat sonra bir mesaj paylaştı. 24 yaşına giren Selena Gomez’e hayranları ona olan sevgilerini göstermeye çalıştılar ve çok fazla sevgi mesajları aldı.

“Bu gece son derece asılsız hissettim, kendimle ve müziğimle birbirinden alakasız. Kendimi hiç beni tanımlayan kostüm ya da bir video olan malzemeler gibi hissetmedim. O an hareket ettim ama ustaca bir şey olmadı. Yerimde sayıyorum, hala orada kalıyorum ve ilk defa sadece kendimle sınava girmiyorum ve soruyorum ” Olduğum yer burası mı, bütün kalbimle?” Ben her zaman doğruyu söyledim. Her zaman doğruyu yapıyorum, kim olduğumu gösterdim ama yaratıcı ve kişisel olarak hayatımın bazı alanlarını gözden geçirmem lazım.” mesajı yazılı bir fotoğraf paylaştı.

Endonezya’daki konserinden sonra bu mesajı paylaştı. Bu mesajından sonra hayranlarından çok fazla mesajlar geldi. Kendisine sevgi ve aşk dolu mesajlar atan hayranları aslında bir yandan da sorunun ne olduğunu anlamaya çalıştı.Selena Gomez Gizli Mesaj Paylaştı: "Hayatımın Bazı Alanlarını Gözden Geçirmem Lazım"


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst