Magazin

Selena Gomez Hakkında Çıkan Haberlere Sinirlendi

Selena Gomez geçtiğimiz gün Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşıp içini döktü. Ünlü yıldız medyada çıkan haberlere tepki gösterdi.

Selena ; ”Bazen olduğum kişi hakkında yanlış haberler duyduğumda bıkmış gibi hissediyorum. İnternet güncellik anlamına gelirken eski haberler şimdiki zamanda kullanılmak için donduruluyor. Beni acılar içinde izlediniz.

Ben bunu müziğim ve yaptıklarım ile kabullendim. Sizlerle büyüdüm. Size sıradaki bölümü, gerçeği göstermek için heyecanın ötesindeyim. Çok fazla sır saklıyordum. Her an yeniden doğuyor gibiyim dolayısıyla ileride ne hale gelirim kim bilir. Kendimle bir olduğum sürece mutluyum.”

Selena Gomez Hakkında Çıkan Haberlere Sinirlendi

 

Admin Zeze’nin Görüşü : Selena’nın üstüne çok gidiliyor. Eski haberlerin dondurulup dondurulup yeniden yayınlanması derken Justin ile yaşadığı olayları kastediyor olmalı. Gerçekten bazı magazin kaynakları onları ne zaman bir arada görse hemen yeniden birlikteler yada uzun zamandır sevgililerdi saklıyorlardı gibi haberler yapıyor. Tabikide ünlüler bu tarz haberleri sevmiyor. Oda içini bu şekilde dökmüş

Popüler

Üst