Magazin

Selena Gomez: ”Justin Bieber Hakkında Konuşmaktan Bıktım”

Selena Gomez, Rolling Stone dergisi ile özel röportaj yaptı ve önemli açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan biride Justin Bieber ile ilgiliydi.

Bildiğiniz üzere Justin, Selena’ya geçtiğimiz aylarda serenat yapmıştı ve onunla dans etmişti. Sonrasında ikilinin barıştığını ve her şeyin düzeldiğini düşünmüştük. Ama her şey bizim düşündüğümüz gibi değildi.

Bazı kaynaklar sonrasında açıklamalar yaparak o gece Selena ve Justin’in barışmadığını Selena’nın barışmaya yanaşmadığını söylemişti.

Sonrasında ise Justin Instagram hesabından başka kızların fotoğrafını paylaşmış ve Selena’nın üstünü tamamen çizmeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde de Hailey Baldwin ile samimi görüntülenen Justin bizleri daha fazla şaşırtmıştı.

Selena’da yaşanan tüm bu olayların sonunda artık Justin Bieber hakkında konuşmak istemediğini söyledi. Rolling Stone çalışanları Selena’ya Justin’in son paylaştığı fotoğraflar hakkında ne düşündüğünü sordu ve Selena ”Öncelikle özür dilerim. Dürüst olmam gerekirse, Justin ve bu olaylar hakkında konuşmaktan gerçekten bıktığımın bilinmesini istiyorum” dedi ve konuyu kapattı.


Popüler

Üst