Magazin

Selena Gomez, Justin Bieber İle İlgili Evlilik Hayalleri Mi Kuruyor?

Selena Gomez ve Justin Bieber ikilisi ayrıldıktan sonra bir çok kez birlikte görüntülenmiş ve kafalarımızda hep soru işaretleri bırakmışlardı. Birlikte oldukları süre içerisinde kavga eden ikili her ne kadar karışık bir ilişki yaşasa da birbirini çok seviyordu.

Son ayrılıklarından sonra tekrar bir araya gelmeyen Selena ve Justin’in birbirlerini sadece arkadaş olarak gördüklerini düşünsekte OK! Magazin bunun böyle olmadığını söyledi.

OK! Magazine konuşan bir kaynak ikili hakkında önemli açıklamalar yaptı. Bu açıklamalarda kaynak ”Selena, Justin’in hayatının aşkı olduğunu itiraf ediyor, sadece biraz daha bazı duyguların olgunlaşması için bekliyor” dedi. Sonrasında devam ederek ”Justin ile evlenip hayatının geri kalanını onunla geçirmek istiyor. Diğer çocuklar ile yakınlaşamıyor” dedi.

Bu oldukça iddialı bir açıklama. Doğrusu bu söylenenlerin gerçek olup olmadığından çok emin olamıyoruz. Selena ve Justin’in tekrardan birlikte olması bizi pek fazla şaşırtmaz bu bir gerçek ama evlilik olayı gerçekten de bir üst aşama ve çok ses getirir.

Popüler

Üst