Magazin

Selena Gomez, Justin Bieber’dan Kurtulmak İçin Telefon Numarasını Mı Değiştirdi?

Selena Gomez son olarak yaptığı açıklamada bütün konserlerini ve projelerini iptal ettiğini, ara verdiğini ve sağlığına önem vermesi gerektiğini söylemişti.

Justin Bieber’ın Instagram hesabından Sofia Richie ile olan fotoğraflarına yorum yapan Selena Gomez’in son zamanlarda Justin Bieber ile uğraştığı haberleri de yayılmıştı.

Selena Gomez’in  özür dilemek için Justin’ı aradığı fakat Justin’ın cevap vermediği söylentileri vardı.

Şimdi Us Weekly’nin yaptığı habere göre Selena Gomez telefon numarasını değiştirdi ve herkese “numaramı ona vermeyin” dedi. Selena Gomez, Justin ile ilgili bütün her şeyden uzak durmak ve onunla tamamen her şeyi bitirebilmek istiyor.

Ama hayranlarına göre bu doğru değil. Selena hala Justin’e aşık ve o fotoğrafları gördükten sonra da geçirdiği sinir krizinden dolayı o yorumları attı. Hala onu çok seviyor ve çok üzgün.

Eğer Selena Gomez gerçekten numarasını değiştirip Justin Bieber ile bütün ilişkisini kesmek istiyorsa bu işi kafasında tamamen bitirmiş demektir.

Bir de ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler. Bu haberin bir kısmının doğruluk payı da olabilir. Çünkü Selena Gomez şuan sadece kendi sağlığı ile ilgilenmek ve kendisine odaklanmak istiyor. Justin ile uğraşmak istemiyor olabilir.


Popüler

Üst