Magazin

Selena Gomez, Justin Bieber’ın Yeni İlişkisi Hakkında Yorum Yaptı!

Merhaba arkadaşlar, ortalık baya karışıyor. Dün Justin Bieber’ın hayranlarına yazdığı mesajı sizlerle paylaşmıştım. Hayranlarını eğer yorum yapmayı durdurmazlarsa Instagram hesabını gizli yapmakla tehdit etti. Bunun üzerine de hayranları bu duruma çok üzüldüler ve yorumlar biteceğine daha da fazla oldu. He bir de ek olarak Sofia’yı fotoğrafta Selena Gomez’e benzeten hayranları olmuştu. Ben de benzetmiştim. Selena Gomez’den bir cevap gelir mi diye düşünürken beklediğimiz tepki geldi desem yeri olur.

Justin Bieber’ın Instagram’dan paylaştığı fotoğrafa yorum olarak “Eğer nefrete dayanamıyorsan o zaman kız arkadaşının fotoğrafını paylaşmaya son vermelisin. Bu seninle onun arasında özel bir şey olarak kalmalı. Hayranlarına kızma, onlar seni seviyor. Onlar herkesten önce vardı.” yazdı. Bu mesaja Justin sessiz kalmadı.

“Beni dikkat çekmek için kullanan ve hala bu yola burnunu sokan insanları görmek çok komik. Üzücü. Tüm sevgilerimle.” yorumunu yaptı.

Ve hemen ardından tekrar bir mesaj daha paylaştı. “Ben kimsenin nefretini kazanmak için burada değilim. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olabilirsiniz. Ve evet, hayranlarımı seviyorum.”

“Bir çok kez aldatanların, destekleyici ve affedici olanları hedef göstermesi ne kadar komik. Hayranlarının kızgın olmasına şaşırmamalı. Üzücü. Tüm sevgilerimle” mesajını Selena Gomez cevap olarak yazdı. Bu mesaja Justin’den herhangi bir yanıt gelmedi.

Justin Bieber, Selena Gomez’in yorum yapmasına sert çıkınca Selena’da Justin’a karşı sert cevap verdi. Justin, Selena’nın bu sözlerinden sonra bence diyecek bir şey bulamadı. Selena, kıskandığı için mi bu kadar öfkelendi yoksa sadece hayranlarını tehdit ettiği için mi bilmiyoruz ama aralarındaki bu tartışma hala bir şeylerin bitmediğinin de kanıtı olabilir.

Selena Gomez, Justin Bieber'ın Yeni İlişkisi Hakkında Yorum Yaptı!

Selena Gomez, bu konuşmadan sonra Instagram hesabından hayranlarının fotoğrafını paylaşarak onlar için bir mesaj yazdı. “Benim bütün hayatım. En önemli sizsiniz. Her gün sevdiğim şeyleri yapmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.” mesajını da ekledi. Bu da Justin Bieber’ın yaptığa şeye gösterdiği tepkilerden biri bence.

Selena Gomez, Justin Bieber'ın Yeni İlişkisi Hakkında Yorum Yaptı!

Popüler

Üst