Magazin

Selena Gomez, Kendall Jenner’in İlişkisini Doğruladı

Kendall Jenner geçtiğimiz aylarda Harry Styles ile romantik bir tatil yapmış ve çok ses getirmişti. Tekrar barışan ikili tüm soruları yanıtsız bırakarak ilişkilerini sessiz götürmeye başladı.

Öyle ki bu sessizlik çoğalınca tüm hayranlar Kendall ile Harry’nin ayrıldığını düşünmeye başladı. Tatilden sonra bir arada görüntülenmeyen ikili görünüşe göre hala birlikte!

Selena Gomez geçtiğimiz günlerde Capital Fm ile bir röportaj yaptı ve önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü yıldız son zamanlarda sürekli olarak yalnız olduğunu dile getirip bu durumdan üzgün olduğunu söylüyor.

Selena ”Hiç biri yalnız değil. Taylor yalnız değil, Gigi yalnız değil ne de Kendall. Yalnız olan sadece benim” dedi.


Yorumlar

5 Comments

 1. DEMMY

  16 Mart 2016 at 14:23

  harry ile olduğu ne malum belki başka biri sonuç olarak onlar çıkmıyor o yat tatilini ayarlayan kişi ise bizzat caitlyn jenner yani babaları

  • Zeze

   16 Mart 2016 at 14:25

   Başka biri olsaydı mutlaka Kendall’ın yanında görüntülenirdi Demmy 🙂 Kendall ilişkilerini gizlemeden kameralar önünde yaşamayı seven birisi. Harry ile yaptığı o tatilden sonra görüntülenmemeleri kafaları karıştırıyor evet ama şu anda hayatında ya Harry var ya da hiç kimse yok. Selena sadece hayatında biri olduğunu düşünerek böyle bir açıklama yapmış da olabilir.

   • DEMMY

    16 Mart 2016 at 19:18

    anlıyorum ama arkasından o kadar çok şey konuştu, a sizin için demiyorum yanlış anlamayın ama o kadar ilişkisini gözden uzak yaşamayı seviyorsa neden kameraların çektiğini bile bile poz vererek bir ilişki yaşadı. yanlış anlamayın sevdiğim sanatçının böyle bir kızla çıkmasını istemiyorum sadece kendall’ın kim ya da diğerlerinden bir farkı yok çünkü yinede yanıtladığınız için çok teşekkürler 🙁

 2. selly&just

  18 Mart 2016 at 16:23

  Selena yalniz kalmak tan mutsuzsan justinle barissssss???

 3. Cool

  20 Mart 2016 at 20:57

  Öyle bişey yok

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst