Magazin

Selena Gomez Lupus Hastalığından Dolayı Turnesini Erteledi!

Selena Gomez, daha önce yaptığı bir açıklamada Lupus rahatsızlığı olduğunu söylemişti. Kemoterapi gördüğünü ve bu durumu hayranlarına söylemediğini açıklamıştı.

Geçtiğimiz gün yaptığı yeni röportajda ise lupus hastalığının panik atak ve depresyon belirtileri verdiğini söyledi. Birtakım rahatsızlıkları olduğu için bir müddet ara verdiğini açıkladı ve turnesini de erteledi. Sanırım biraz dinlenmesi gerekiyor.

Çünkü daha önce ciddi bir şekilde tedavi görmek zorunda kalmıştı. Belki aşırı yorgunluktan dolayı hastalığı tekrar tetiklenmiş olabilir.

“Aktif olmak, sağlığıma ve mutluluğuma odaklanmak istiyorum ve en iyi yolun biraz ara vermek olduğuna karar verdik. Destekleriniz için bütün hayranlarıma çok teşekkür ederim. Benim için ne kadar özel olduğunuzu biliyorsunuz, Ama en iyi olabilmek için mümkün olan her şeyi yapıyor olmamla yüzleşmeye ihtiyacım var. Bu yolda yalnız olmadığımı biliyorum, diğer insanları kendi sorunlarını ifade etmeye cesaretlendireceğimi umuyorum.” sözleri ile aktif olan yaşantısına bir müddet için ara vermek zorunda kaldığını ve tedavisine önem vermesi gerektiğini söyledi.

İptal edilen konserlerinin yeni tarihleri ya da alınan biletlerle ilgili şuan yapılan bir açıklama yok ama en kısa zamanda resmi bir açıklama yapılması bekleniyor. Umarız en kısa zamanda Selena Gomez kendisini iyi hisseder ve sağlıklı günlerine geri döner. Panik atak ve depresyon belirtileri kendisini fazla zorlamış olabilir.


Popüler

Üst