Manşet

Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti!

Selena Gomez, “Revival Tur” kapsamında ülke ülke gezmeye devam ediyor. Son konser verdiği yerlerden birisi de Singapur’du. Çarşamba günü Singapur’daki konseri için tercih ettiği siyah kıyafeti ile dikkatleri üzerine çekti. Son derece seksi ve biraz da asi bir görüntü elde eden Selena Gomez, gülümseyerek aslında ne kadar mutlu olduğunu da gözler önüne serdi.

Geçtiğimiz günlerde Endonezya’da verdiği konserinde giydiği kıyafetler ile eleştiri alan Selena Gomez, bu duruma çok fazla üzülmüştü ve Instagram hesabından da uzun bir açıklama yapmıştı. Ama sanırım artık her şey yoluna girmeye başlamış. Singapur’daki konserinde keyfi yerinde gibi görünüyor. Hem kıyafeti hem de şarkılarını seslendirirken dans ettiği sırada saçlarını savurması ile herkesin gözlerini kamaştırdı.

Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti! Selena Gomez Singapur Konserinde Siyah Kıyafetleriyle Dikkatleri Çekti!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst