Magazin

Selena Gomez “Time” Dergisinin Kapak Fotoğrafı Oldu!

Dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez, “Time” dergisinin kapak fotoğrafı oldu.

Selena Gomez dergi ile oldukça özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportajda sosyal medya ve güç kavramı hakkında açıklamalar yaptı.

“Güç, bir maske takmanız demek değildir. Bence güç, hassas olmak demektir. Çalışmaya başladığımda, annem bana yol gösteren kişiydi. 16 yaşındayken beni dünyaya getirdi, birlikte büyüdük. Şuan olduğum kişi, annemin birçok şey atlatmasıyla alakalı. Beni yapmak istediğim her şeye yeterli hissetmemi sağladı. Artık çocuk olmanın zor olduğunu düşünüyorum, özellikle sosyal medyayla birlikte. Böyle bir şekilde büyümenin nasıl olduğunu hayal bile etmek istemiyorum. Her sabah uyanıp başka birisinin hayatındaki parlak olayları görmek ve kendini iyi hissetmek oldukça zor. Bu yüzden sosyal medyada hayranlarımla aramdaki bağ hassas. Kendi yaptığım hataları görmelerini seviyorum. Bunu onlarla iletişim kurma yolu olarak kullanıyorum.”

Selena Gomez "Time" Dergisinin Kapak Fotoğrafı Oldu!

Selena Instagram’da 100 milyon takipçiye ulaşan ilk isim. Daha önceden yaptığı bir açıklamada haftada bir gün telefonunu kapattığını ve bütün sosyal medya hesaplarından uzak kaldığını anlatmıştı.

Derigye yaptığı açıklamalarda annesi hakkındaki sözleri ile de aslında annesine çok fazla değer verdiğini dile getirmiş.

Selena Gomez "Time" Dergisinin Kapak Fotoğrafı Oldu!

Siz Selena’nın dergi için yaptığı bu açıklamalar ve yaşadıkları hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın.


Popüler

Üst