Moda

Selena Gomez ve Bella Hadid’in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar!

Selena Gomez’in The Weeknd ile görüntülenmesinin ardından Bella Hadid ile araları bozuldu.

Fakat gözümüzden kaçan bir detayı sizlerle paylaşmak istedim.

Daha önce hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Bella ve Selena’nın tercih ettiği kıyafetler birbirlerine çok benziyor. Hatta yan yana geldiklerinde ikiz gibi oldukları zamanlar da oluyor.

Şimdiye dek bu durum dikkatleri çekmemişti. Ama geriye doğru her ikisine de baktığımızda ikisinin aynı şekilde kombin yaptığını ya da pişti olduklarını fark ettim.

Ne dersiniz yoksa birbirlerini takip edip taklit mi ediyorlardı? Belki de aralarında kimsenin fark edemediği bir rekabet vardı? Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar! Selena Gomez ve Bella Hadid'in Birbirlerini Taklit Ettikleri Fotoğraflar!


Popüler

Üst