Magazin

Selena Gomez ve Justin Bieber Evleniyor Mu?

“Selena Gomez ve Justin Bieber evleniyor, evlilik hazırlıkları yapıyorlar, Selena hamile” gibi çok fazla söylentiler var.

Bir çok haber sitesinde 2018 yılına barışıp aşklarına devam ederek giren ikili hakkında çeşitli haberler paylaşılmaya başlandı.

2018 yılında barıştılar, aşklarına kaldıkları yerden ve daha farklı bir şekilde devam ediyorlar.

Şu an yapılan haberlerin başında çiftin gizlice evlilik hazırlığı yaptığı ve Selena’nın da hamile olabileceği iddiaları yer alıyor.

Selena ve Justin barıştıktan sonra Selena’nın annesi durumun ciddi olduğunun farkına varıp rahatsızlanmıştı. Justin ile birlikte olup yine Selena’nın mutsuz olacağından korkan annesi tepkisini dile getirdi ve durum ciddi olunca fenalaştı.

Justin’ın annesi ise Selena’yı sevdiğini, Justin sevdikten sonra kendisinin de seveceğini ve Selena ile aralarında özel bir ağ olduğunu dile getirmişti.

Selena da yaptığı bir açıklamada 25 yaşında olduğunu ve kararlarını kendisinin verebileceğini belirtmişti.

Peki ya çıkan bu haberler ne olacak?

Selena son zamanlarda sürekli bol ve rahat kıyafetler tercih ediyor.

Topuklu ayakkabıyı giymeyi seven Selena, sürekli spor ayakkabılar giyiyor ve sürekli rahat, bol  ve spor kıyafetler ile görüntüleniyor.

Bir de Justin’la barıştıkları sırada çok fazla spor yapıp kilo vermişti ve barıştıktan sonra hızlı bir şekilde kilo aldı.

Hayranları bütün bunları fark edince hamile olduğunu düşünmeye başladılar.

Bir de magazin sitelerinde hem yeni şarkılar üzerinde çalışıp hem de bir yandan evlilik hazırlıkları yaptıkları, sadece 30 kişilik bir grubun katılacağı küçük bir tören olacağı ve bir DJ eşliğinde eğlenecekleri şeklinde haberler var.

Ne hamilelik ne de düğün haberleri henüz bir kaynak tarafından onaylanmadı, doğrulanmadı.

Ama siz yayılan bu haberler hakkında nasıl düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın.


Popüler

Üst