Magazin

Selena Gomez ve Maluma Arasındaki İlişki Hayranlarını Heyecanlandırdı!

Selena Gomez verdiği 3 aylık aradan sonra 2016 Amerikan Müzik Ödülleri’nde tekrar ortaya çıktı ve hayranlarına kendisini hatırlatmaya devam ediyor.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ve yeni imzaladığı anlaşmalar ile artık hayranlarıyla beraber olacağının sinyallerini veren Selena Gomez aynı zamanda son derece iyi ve mutlu olduğunu da belli etmeye çalışıyor.

Instagram hesabındaki son hareketleri ise hayranlarını çok fazla heyecanlandırdı.

Birbirlerini takip etmeye ve fotoğraflarını beğenmeye başlayan ikilinin ilişkisi büyük merak uyandırdı.

Selena Gomez yeni bir ilişki denemeye mi karar verdi yoksa bu sadece bir iş ortaklığı mı yakın zamanda bunun cevabını öğrenebiliriz.

Selena Gomez ve Maluma Arasındaki İlişki Hayranlarını Heyecanlandırdı! Selena Gomez ve Maluma Arasındaki İlişki Hayranlarını Heyecanlandırdı!

Peki bu gizemli kişi kim?

Adı Maluma, Kolombiyalı bir şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı. Oldukça başarılı olan bir isim ve Ricky Martin gibi büyük yıldızlarla iş birliği yapıyor.

Selena Gomez ve Maluma Arasındaki İlişki Hayranlarını Heyecanlandırdı!

Ricky Martin ile Maluma’nın şarkılarından birinin ismini ise Selena Gomez paylaştığı fotoğrafa yazdı. Maluma da Selena’nın bu paylaşımını beğendi.

Vente pa’ ca

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Selena hayranları ise ikilinin düet yapmasını çok istiyorlar. Mükemmel bir şarkının ortaya çıkacağını düşünüyorlar. Sadece iş için birbirleriyle iletişim halinde oluyor olsalar da hepimiz biliyoruz ki hoşlandığımız insanlara kendimizi belli edebilmek için onu takip edip fotoğraflarını beğenmeye başlıyoruz.

Selena ve Maluma ikilisinden yakın zamanda farklı haberler alırız diye düşünüyorum.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst