Magazin

Selena Gomez ve Niall Horan Sevgili Mi, Öpüştü Mü?

Selena Gomez ve Niall Horan ikilisi geçtiğimiz günlerde bizi çok şaşırttı. Selena uzun süredir kimseyle birlikte değildi ve geçtiğimiz haftalarda Justin Bieber ile dans ederken görüntülenmiş ve ikilinin tekrardan barıştığını düşünmüştük.

Ama Justin ve Selena görünüşe göre barışmamışlar.

Sağlam bir kaynaktan aldığımız bilgilere göre Selena ve Niall Los Angeles’taki bir gece kulübünde öpüşürken ve birbirine sarılarak dans ederken görüntülenmiş.

Arkadaşları Jenna Dewan’in doğum gününde aşk yaşadığı söylenen ikiliye ait fotoğraflar henüz gelmedi ama eminiz gelecektir. Daily Mail gibi büyük kaynaklar ikilinin sevgili olduğunu ve yeni başladıklarını söylüyor.

Bu arada şunu da yazmak istiyoruz. Justin Bieber paylaştığı fotoğraflar ile Selena Gomez’i hala sevdiğini gösteriyor. Niall Horan ise Justin’in One Direction grubundaki en yakın arkadaşlarından biri. Böyle bir şey gerçekten olduğu andan itibaren Justin ve Niall arasında büyük kıvılcımlar olabilir.

Söz sizde? Bu ilişkiyi onaylıyor musunuz?

Christmas card? ????best friends that anyone could have! ?

raquellestevens (@raquellestevens) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Yorumlar

3 Comments

 1. Belieber

  8 Aralık 2015 at 08:30

  Hayir onaylamiyoruzz

 2. bok

  19 Ocak 2016 at 17:56

  EVEEEET!!!!! Rüyalarım gerçek oluyor!!!!!

 3. asla asla aslaaaa niall selenayla birlikte olmasın ya bn onaylamıyorm kesinlikle hayır ama... uf ya niall aşkım mutlu olacaksa sevgili olsun elimden bişe gelmez :'(

  7 Temmuz 2016 at 22:35

  isimsiz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst