Magazin

Selena Gomez ve The Weeknd Gizlice Görüşmeye Devam Ediyorlar!

Selena Gomez ve The Weeknd’in ilişkisi konuşulmaya devam ediyor.

Son olarak the Weeknd ile Bella Hadid New York’ta karşılaşmışlardı. Bu karşılaşmadan sonra Selena ve The Weeknd’in buluştuğunu savunan hayranları var.

İlişkileri konusunda ikiliden net bir açıklama yok ve bir kez daha beraber görüntülenemediler. Fakat bazı kaynaklar gizlice görüştüklerini ve iyi giden ilişkilerinin olduğunu söylüyor.

O kaynaklardan birinin yaptığı habere göre; “The Weeknd gerçekten Selena’dan hoşlanıyor. Tutkun ilişkileri var. Birlikte kahkaha atıyorlar ve birbirlerinin kişiliklerini beğeniyorlar. Şuan için, sadece eğleniyorlar ve tadını çıkarıyorlar.”

İkilinin hayranları ise Instagram’daki bir detayı yakalayıp gizlice birlikte zaman geçirdiklerini doğrulamaya çalıştılar.

Selena, arkadaşı Allie Teilz’in paylaştığı fotoğrafta yer alıyor. Daha sonra ise onların diğer arkadaşları The Weeknd ile olan fotoğrafını paylaşıyor. Fotoğrafa da Allie’yi etiketliyor. Fotoğrafın paylaşıldığı gün de aynı görünüyor.

???

Allie Teilz (@allieteilz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

? iconic @theweeknd ?: @allieteilz

reza fahim (@rezafahim) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Hem Selena hem de The Weeknd hayranları bu ayrıntıyı yakaladıktan sonra ikilinin beraber olduklarını fakat bunun belli olmasını istemediklerini düşündüklerini söylemeye başladılar. Siz nasıl düşünüyorsunuz?


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst