Magazin

Selena Gomez ve The Weeknd’in Partisi Polis Tarafından Sonlandırıldı!

Siren seslerini duyuyor musunuz?

The Weeknd, rapçi bir arkadaşı Belly için bir doğum günü partisine ev sahipliği yaptı. Hafta sonu gerçekleşen bu partiye elbette Selena Gomez de katıldı.

Özel bir Beverly Hills malikanesinde gerçekleşen bu partiye çok sayıda özel isim de katıldı. Big Sean, French Montana, Ashlee Simpson gibi isimler de partide yer alıyordu.

Partide Selena ve The Weeknd’in çok sevecen oldukları bir kaynak tarafından dile getirildi.

The Weeknd’in son olarak Instagram hesabından Selena ile birlikte paylaştığı fotoğrafın da bu partide çekilmiş olma ihtimali çok yüksek.

İkili ilişkileri çok fazla göz önünde olduğu için bu partiyi saklamayı tercih etmiş. Fakat partiye katılan isimler arasından biri partinin gece yarısı saat 3’e kadar devam ettiğini söyleyerek detaylar vermeyi tercih etmiş.

Partide tam olarak ne olup bittiğini bilmiyoruz fakat partinin gece yarısı saat 3’te polisler tarafından sonlandırıldığını söylüyorlar.

Selena ve The Weeknd’in birlikte eğlenmelerini ve aynı arkadaş grubunda takılabilmelerini seviyoruz. Her ne kadar sosyal medya hesaplarından çok fazla birlikte oldukları paylaşımlar yapmasalar da ikili oldukça sevimli görünüyor.

Umarım bir daha ki sefere polis gelip partilerini sonlandırmaz.


1 Yorum

1 Yorum

  1. Elfida Jenner

    12 Nisan 2017 at 18:41

    Arkadaşlar ismimi değiştiyorum. Yorum yaparken ismimi KendallJenner diye yazardım. Şimdi gerçek adımı kullanmaya başlayacağım. Elfida Jenner.

    Konuya gelecek olursak, polisin partiyi durdurması çok iyi olmuş. Selena ve The Weekend’in birlikte eğlendiklerini duymak veya görmek istemiyorum. Aslında Selena ve The Weekend’i şarkılarından dolayı severim. Ama ikisini bir görünce içimde onlara karşı bir gıcıklık besliyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst