Magazin

Selena Gomez’e Böbrek Nakli Yapıldı! – Arkadaşı Selena’ya Böbreğini Verdi!

Selena Gomez’e böbrek nakli yapıldı ve en yakın arkadaşı Selena’ya böbreğini verdi.

Şimdiye dek sır gibi saklanan bu gerçeği Selena, Instagram hesabından yaptığı özel paylaşımla hayranlarına duyurdu.

Yaşadığı Lupus hastalığından dolayı uzun süre ara verip sağlığına odaklanan Selena, bu sürede neler yaşadığını çok fazla detaylı anlatmamıştı.

Yaptığı bu son paylaşımla hayranlarını şok etti.

Hastalığından dolayı böbreklerinde rahatsızlık oluştu ve bu yüzden böbrek nakli yapılması gerekti.

Selena en yakın arkadaşından hem en büyük desteği hem de hediyeyi aldı.

Yakın arkadaşı Francia Raisa, arkadaşı için yapabileceği en büyük iyiliği yapmış oldu.

Selena, Instagram hesabından uzun bir mesaj yazıp ameliyat fotoğrafını paylaştı.

“Bazı hayranlarımın yazın bir kısmını neden dikkatlerden uzak kaldığımı ve gurur duyduğum yeni müziğim için neden tanıtım yapmadığımı fark ettiğinin farkındayım. Lupus hastalığımdan dolayı, böbrek nakli olmam gerektiğini öğrendim ve iyileşiyordum. Sağlığım için bunu yapmam gerekiyordu. Bunu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyordum, bu son birkaç ayımda özelikle bu yolculuğumu sizlerle yapmak istedim. Şu ana dek aileme, ve ameliyat öncesi ve sonrası yaptıkları her şey için inanılmaz doktor ekibine herkes önünde teşekkür etmek istiyorum. Ve en sonunda, benim güzel arkadaşım Francia Raisa’ya nasıl teşekkür edeceğimi açıklayan kelimeler bulamıyorum. Bana böbreğini vererek verilebilecek en güzel hediyeyi vererek fedakarlık yaptı. İnanılmaz derecede mutluyum. Seni çok seviyorum kardeşim. Lupus yanlış anlaşılmaya devam ediliyor ama gelişme yapılıyor. Daha fazla bilgi için lütfen Lupus araştırma sitesine gidin www.lupusresearch.org/”

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

Lupus hastalığı için kullanılan ilaçlar böbrek yetmezliğine sebep olabiliyor. Selena’nın hayranları bu haberi aldıkları zaman çok üzüldüler. Ve arkadaşının Selena’ya yaptığı bu iyilikten dolayı da çok mutlu oldular.

Herkes Selena’nın yakın arkadaşı Francia Raisa’nın sayfasını teşekkür yağmuruna tuttu. Binlerce kişi Selena için teşekkür etmeye başladı.

Umarız ikilinin bu güzel arkadaşlığı herkese güzel bir örnek olabilir.


Popüler

Üst