Magazin

Selena Gomez’in Eski Sevgilisi Samuel Krost, Selena’ya Aşkını İlan Etti!

Selena Gomez’in eski sevgilisi Samuel Krost yaptığı açıklama ile aşkını ilan etti. Selena Gomez’e olan sevgisini söyleyen Krost herkesi çok şaşırttı. Instagram hesabından anti Selenacılara karşı Selena’yı savunan ve aşkını ilan eden bir yazı paylaştı. Sonra da bu yazıyı sildi.

“Selena gerçek bir kalbi ve duyguları olan gerçek bir kız. Hepiniz aşk hayatınızla mutsuz bir görünümdesiniz, aşkın gerçek olduğunu anlayın. Ayrı yollara sahip olsak da, en azından aşkın var olduğunu biliyorum. Seni Seviyorum Selena.” bu açıklamasının yorum bölümüne Selena Gomez’i de etiketledi.

Büyük ihtimalle Selena Gomez bu mesajı okuyacak. Nasıl bir tepki verir bilmiyoruz. Ama ayrıldıktan sonra hala kendisini unutamamış bir eski sesvgilisi var. Daha önce Justin Bieber’da ayrıldıktan sonra Selena’yı öperken çekilmiş bir fotoğraf paylaşmıştı. Selena tepkisiz kalmıştı. Bunda da tepkisiz kalma ihtimali çok yüksek.

Selena Gomez'in Eski Sevgilisi Samuel Krost, Selena'ya Aşkını İlan Etti!Selena Gomez'in Eski Sevgilisi Samuel Krost, Selena'ya Aşkını İlan Etti!

Selena Gomez'in Eski Sevgilisi Samuel Krost, Selena'ya Aşkını İlan Etti!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst