Magazin

Selena Gomez’in Hastalığı Justin Bieber’ı Etkiliyor Mu?

Justin Bieber, son zamanlardaki konserlerinde hayranlarıyla olan iletişimleri ile dikkatleri çekiyor.

Hayranlarıyla farklı bir şekilde iletişim kurmak, onlarla sohbet etmek ve onlara bir şeyler anlatabilmek istiyor.

Konserlerinde hayranlarına çığlık atmamalarını ve onu dinlemelerini söylemesi hayranlarını şaşırtan bir durum. Çığlık atmaktan vazgeçmeyen hayranları Justin’ı da dinlemeyi kabul etmiyorlar.

Durum böyle olunca Justin Bieber da anlatmak istediklerini anlatmadan şarkı söylemeye devam ediyor.

Selena Gomez ise yaşadığı rahatsızlıktan dolayı kariyerine ara vermişti ve bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görüyor. Justin Bieber, Selena Gomez’den etkileniyor olabilir.

Justin ve Selena’nın arasında her ne kadar gerginlik olsa da her ikisinin de birbirine karşı aslında sevgi ve saygı duyduklarını biliyoruz. Bence ikilinin arasında farklı bir bağ var. Birbirlerine zarar gelmesini ve hatta hastalanmasını isteyeceklerini hiç sanmıyorum.

Selena Gomez'in Hastalığı Justin Bieber'ı Etkiliyor Mu?

Justin Bieber da Selena Gomez’in hasta olmasından, tedavi görmek zorunda olmasından ve kariyerine ara vermiş olmasından dolayı çok üzgün olabilir. Farkındaysanız eğer Selena’nın ara vermesinden sonraki konserlerinde hayranlarıyla konuşmayı deniyor fakat bunu başaramıyor.

Justin Bieber, insanların birbirleriyle iletişim kurmasının, güzel anılarının olmasının her şeyden daha önemli olduğunu düşünüyor olabilir. Her şeyden önce sağlık geliyor ve yaşanan ün ve şöhret bazı şeylerden sizi kurtaramıyor.

Justin derin duygular ve düşünceler içerisinde gibi geliyor bana.

Ayrıca “MTV UK”nin yaptığı habere göre; Justin, Selena’nın hayatında olmasını istiyor, tedavi süreciyle yakından ilgileniyor ve masraflarına da yardımcı olmak istiyor.

Sanırım Selena’nın rahatsızlığı Justin’ın daha olgun bir şekilde düşünmesine yardım etti. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak?

Selena Gomez’in Justin Bieber ile tekrar beraber olma ihtimali var mı bilmiyorum.


Popüler

Üst