Magazin

Selena Gomez’in Hayatını Değiştirmesine Yardım Eden Katı İyileşme Kuralları

Selena Gomez, Ağustos ayında hayranlarına yaptığı duyuru ile kariyerine ara verdiğini ve sağlığına odaklanması gerektiğini söylemişti.

Geçtiğimiz gün ise Selena Gomez, bir rehabilitasyon merkezinde görüntülenmişti. Life&Style dergisinin yaptığı habere göre Selena Gomez’in iyileşmesi için alınan katı kurallar var.

Derginin yaptığı habere göre; “Selena Gomez, inanılmaz bir ilerleme gösterdi ve bunun destekçisi sağlıklı beslenmesi oldu. Ancak bu ilerleme için bazı önlemler alınması gerekiyordu. Rehabilitasyon merkezi telefonunu aldı ve ona olumsuz ve yıkıcı olaylarla başa çıkabilmesi için stratejiler öğretildi.”

Selena Gomez'in Hayatını Değiştirmesine Yardım Eden Katı İyileşme Kuralları

Selena Gomez zamanını spor yaparak, kitap okuyarak ve dinlenerek geçiriyor. Rehabilitasyon merkezi Selena’ya planda kalmayı, kendisine yoğunlaşmasını ve öğrenme yeteğini verdi.

Ek olarak da hayatındaki negatifliklerden uzak durması için çevresindeki görmek istemediği kişilerden uzak kalması yolunda ilk olarak arkadaş listesinden başlaması gerektiği önerildi.

Bütün bu adımlar ve Selena’nın iyileşme isteği kısa süre içinde sağlığına kavuşmasına yardımcı olacaktır. Umarız en kısa sürede daha güçlü bir şekilde hayranlarına kavuşur.


Popüler

Üst