Magazin

Selena Gomez’in “It Ain’t Me” Şarkısını Justin Bieber Hakkında Yazmadığının Kanıtı!

Selena Gomez ve Kygo’nun “It Ain’t Me” adlı şarkıları yayınlandıktan sonra hayranlarının çoğu bu şarkının Justin Bieber hakkında olduğunu iddia etmeye başladılar.

Bu iddianın sebebi ise şarkının sözlerinin Selena ve Justin ile uyumlu olmasıydı.

Bu konu hakkında Selena Gomez’den herhangi bir açıklama gelmemişti.

Şarkı üç kişiden oluşan bir takım tarafından yazıldı. Ali Tamposi, Brian Lee ve Andrew Watt.

Justin Bieber’ın “Let Me Love You” adlı şarkısını da bu takım yazmıştı.

Ali Tamposi kendisiyle yapılan bir röportajda “It Ain’t Me” Justin Bieber hakkında mı?” sorusunu samimi bir şekilde cevapladı.

Şarkının Selena’nın projeye dahil olmadan önce yazıldığını söyleyerek sözlerine başladı.

“Söz yazarları olarak sanatçının geçmişi hakkında bir fikrimiz var ve bazen bunu bir ilham kaynağı olarak kullanıyoruz. Selena’nın bu şarkıyı Justin’e yönelttiğini düşünmüyorum. Ancak bu şarkının onun hayatından izler taşıdığını düşünüyorum. Başlangıçta sadece Kygo ile stüdyoya girmiştik ancak şarkıya Selena’yı eklemek şarkının tadını ortaya çıkarmak için bir sihir hilesine benziyordu. Selena şarkıyı ilk duyduğunda biliyordu. Bence dinlediğinde şarkı onun hayatına ve kendisine seslendi.”

Aslına bakılırsa şarkı Selena’nın önüne hazır bir şekilde gelmiş. Şarkıyı dinledikten sonra da kendi hayatına seslendiğini fark edince de şarkıyı söylemek istemiş gibi görünüyor.

Peki sizce bu  söz yazarı takım, bu şarkıyı yazarken Selena ve Justin’ı mı ilham olarak almıştı? Yoksa tamamen bir tesadüf mü?

Popüler

Üst