Magazin

Selena Gomez’in Vogue Dergisinin 2017 Nisan Sayısındaki Açıklamaları!

Selena Gomez, Vogue dergisinin 2017 Nisan sayısının kapak modeli oldu.

Dergiye samimi ve çarpıcı açıklamalarda bulunan Selena Gomez ile bir de mükemmel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte yapılan fotoğraf çekiminde Selena Gomez, oldukça iddialı görünüyor.

Selena Gomez'in Vogue Dergisinin 2017 Nisan Sayısındaki Açıklamaları!

Dergi için yapılan röportajda yaptığı açıklamaların bir kısmını sizler için ekledim.

“Turlar benim için yalnız bir yer. Depresif, gergin hissediyordum. Sahneye çıkmadan önce ya da sahneden indikten sonra panik ataklar geçiriyordum. Kendimi yeterince iyi hissetmedim. Hayranlarıma hiçbir şey vermediğimi zannettim ve bunları görebildiklerini düşünüyordum, tamamen bozulmuştum. Çocuklara konser vermeye alışmıştım.

Konserlerde serçe parmaklarını havaya kaldırmalarını ve ‘kimsenin sizi kötü hissettirmesine izin vermeyin’ deyip onlara söz verdirtirdim. Sonra birden bire konserlerimde sigara ve içki içen insanlar oldu, 20li ve 30lu yaşlarda insanlar. Onların gözlerinin içine bakıyordum ve ne diyeceğimi bilemiyordum. Kimseye ‘Hadi millet, serçe parmaklarınızı kaldırın ve güzel olduğunuza söz verin’ diyemezdim. Bu böyle olmazdı. Bunu ben de biliyordum çünkü ben de onlarla aynı şeyin mücadelesini veriyordum.

Demek istediğim şey hayat çok stresli ve kaçmayı arzuluyordum. Ama kendi sorunlarımı çözemiyordum, bu yüzden kimseye akıl veremezdim. Bu yüzden oradaki insanların benim bir zaman kaybı olduğumu düşündüklerini hissettim.

Instagram’da en fazla takip edilen kişi olunca, biraz çıldırdım gibi. Beni yiyip bitirmeye başladı. Onunla uyanıp, onunla uyuyordum. Bağımlı olmuştum ve artık görmek istemediğim şeyleri görüyordum, ilgilenmek istemediğim şeyleri kafama takıyordum. Instagram’a baktığımda b*k gibi hissediyordum. Bu yüzden biraz radar altındaydım.”

 


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst