Magazin

Selena Gomez’in Yeni Şarkısı “Bad Liar” Justin Bieber Hakkında Olabilir!

Selena Gomez yeni şarkısı “Bad Liar”ı yayınlamak için çok heyecanlı. 18 Mayıs’ta yayınlanacak olan yeni şarkısı eski sevgilisi Justin Bieber’a bir hediye olabilir.

Neden mi? Şarkının ismi “Kötü Yalancı”. Şarkının ismini görür görmez hayranlarının aklına gelen ilk isim Justin Bieber oldu.

Sadece bu da değil. Şarkı yayınlanmadan önce sözlerinin sızdığını söyleyen bir kaç kişi sosyal medyada şu sözleri paylaştı.

“I put my bags and I’m leaving you, You’ve been nothing but, a bad liar, Bad liar, you’ve been nothing but, a bad liar, You’ve been nothing but, a bad liar, You’ve been nothing but, a bad liar, It’s such a shame, you’re a bad liar, Oh honey you’re, a bad liar.”

“Çantalarımı topladım ve seni terk ediyorum, sen hiç bir şey değilsin ama kötü bir yalancısın, kötü yalancı, sen başka bir şey değilsin, kötü bir yalancısın, sen başka bir şey değilsin, kötü bir yalancısın, çok yazık, kötü bir yalancısın, ah tatlım sen bir kötü yalancısın.”

Şarkının sözlerinin bunlar olduğunu savunan kişiler sosyal medyada hızlı bir şekilde bu sözleri paylaşmaya başladılar.

Ama doğruluğu konusunda elimizde hiç bir bilgi yok.

Bu paylaşımlardan sonra Selena Gomez, Instagram hesabından şarkının sözlerinden bir kısmını paylaştı.

Şarkının isminin yazıldığı gibi kırmızı bir rujla yazılı olan sözler yine kafaları karıştırdı. Bu sözleri gören hayranları bu şarkının Justin Bieber hakkında olduğuna emin oldular diyebilirim.

“Seni düşünmemeye çalışıyorum, çekingen oynamaya çalışıyorum, kendimi dağıtmaya çalışıyorum” Selena’nın paylaştığı bu sözler hayranlarını çok heyecanlandırdı.

#BadLiar 5.18

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

#BadLiar 5.18

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

#BadLiar 5.18

Selena Gomez (@selenagomez)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu şarkı çok konuşulacak gibi görünüyor. Selena şuan Abel ile çok mutlu. Şarkının sözleri Abel ile ilgili olabilir mi? Sizce bu sözler Justin Bieber hakkında mı? Düşüncelerinizi yazmayı unutmayın.


Popüler

Üst