Magazin

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin Ayrı Ayrı Tatile Çıktı!

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin aşkı birlikte oynadıkları Mavi reklamında başlamıştı. Her ikisinin de hayranları tarafından desteklenen ikili uzun süre Amerika’da birlikte tatil yapıyorlardı. İstanbul’a döndüklerinde ise ilk olarak beraber eve taşınacakları haberleri ile gündeme gelmişlerdi.

Yaz sezonu devam ederken ikilinin ayrı ayrı tatil yaptıkları konuşulmaya başlandı. Serenay Sarıkaya Marmaris’te Kerem Bursin ise yurtdışında tatil yapmayı tercih etmiş. Serenay Sarıkaya’nın Marmaris’te çekilen fotoğraflarında biraz düşünceli, biraz yorgun bir görüntüsü var. Bir de bana sanki biraz kilo almış gibi geldi. Sanırım dinlenme süresi uzun olduğu için kilo almış olabilir.

Bir de ikili ayrı ayrı tatile çıktığı için ayrıldılar dedikodusu yayıldı. Bu dedikoduların doğruluk payını bilmiyorum. Ama ben ayrıldıklarını düşünmüyorum. Çünkü çok uzun zaman beraber zaman geçirdiler ve tatil yaptılar. Biraz da tek kalmalarında bir sorun olduğunu sanmıyorum arkadaşlar. Hem ikili beraber yeni bir sinema filminde rol alacaklar. Bu film için de biraz ayrı kalmaları daha iyi olabilir. Sizler nasıl düşünüyorsunuz?


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst