Magazin

Shawn Mendes, Niall Horan İle Beraber Çalışacaklarını Doğruladı!

Bir kaç aydır Shawn Mendes ve Niall Horan’ın hayranları tarafından ikilinin beraber ortak bir çalışma yapacaklarına dair haberler dolaşıp duruyordu. Fakat herhangi bir açıklama gelmemişti. Beklenen açıklama Shawn Mendes tarafından geldi.

Shawn Mendes, Niall Horan ile beraber çalışacaklarını doğruladı. “The Daily Star” ile yaptığı bir sohbette “Çok yakında kesinlikle Niall ile beraber çalışacağım. Son günlerde onunla konuşabilme fırsatı buldum ve biz kesinlikle beraber şarkı yazacağız.” şeklinde açıklamalar yaptı.

Sözlerine şu şekilde devam etti: “Ne yapabileceğimize bakabilmek için en kısa sürede stüdyoya gideceğiz. Bir sonraki kaydım için onunki kadar iyi olan bir şeyi yapmak isterdim. Bekleyip göreceğiz.”

Shawn Mendes yaklaşık altı ay önce yaptığı bir açıklamada ise ”Amerika’da onunla bir kez karşılaştık ve bana Twitter üzerinden yazışabileceğimizi söyledi. O çok iyi biri ve gerçekten iyi görünüyor. Kesinlikle bir zaman ve mekan bulursak onunla düet yapmak isterim” demişti.

Shawn Mendes yaptığı açıklamada ‘onunki kadar iyi olan bir şey’ derken Niall’ın kaydettiği şarkılardan mı söz ediyor acaba diye düşünmeden edemedik.


Popüler

Üst