Eğlence

Şimdiye Kadar Bizi En Çok Etkileyen 6 Film Şarkısı

Filmler kadar şarkılarda önemlidir sözünü tam anlamıyla anlatan bir yazı hazırlamak istedik ve sonunda ortaya çıkardık gibi görünüyor. Eskilerden günümüze Disney’in de katkılarıyla harika filmler çıkarılmış ve o filmler şarkıları ile de hiç unutulmamıştır..

Öyle ki yıllar önce yayınlanan filmlerin şarkıları şu anda bile dinlenilmektedir. Birde dinleyenlerin Youtube’da ”Yıl 2016 ve hala dinleyen var mı?” yazmaları yok mudur… Eskiler her zaman insanı duygulandırır.

Gelin bizi etkileyen film müziklerine hep birlikte bakalım.

1. Camp Rock – This Is Me

Filmin sonlarına doğru çalan ”This Is Me” şarkısı bizi bizden almış parçalardan biridir. Demi Lovato’nun güçlü sesi ve ona eşlik eden Joe Jonas’ın uyumu şarkıyı yıllar geçse de dinlettiriyor.

2. HSM – Breaking Free

Bunu unutmak gerçekten zor olabilir. Çünkü gerçekten beni de etkileyen Disney filmlerinden biriydi High School Musical. Bu şarkı çok ama çok değerlidir.

3. StarStruck – Hero

Belki bazılarınız bu filmi bilmeyebilir ama bilenlerde iyi bilir diyebilirim. ”Hero” şarkısı da unutulmazlar arasında mutlaka yerini alıyor.

4. Hannah Montana – The Climb

Hayat bir yokuştur ama manzara harika” sözüyle bildiğimiz muhteşem bir film… ”The Climb” film şarkısı olduğu kadarda Miley’nin en sevilen şarkılarından biri olmuştur.

5. Camp Rock 2 – Wouldn’t Change A Thing

İnanılmaz tonların buluştuğu Camp Rock 2’de şarkılarıyla hafızamıza kazınmıştır. Özellikle de bu şarkı…

6. HSM – Can I Have This Dance

Listenin sonu ve belkide en etkileyicisi diyebilirim. High School Musical filminin son serisinin en güzel sahnelerinden ve şarkılarından biri. Yıllar geçse de izleneceğinden ve dinleneceğinden hiç kuşkum yok.


Yorumlar

2 Comments

  1. :)

    22 Ocak 2016 at 16:53

    this is me süper yaa harika bir şarkı

  2. leyla

    18 Şubat 2016 at 13:53

    Bencede süper.Her gün sadece onu dinliyorum.?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst