Moda

Şişelerinizi ve Termoslarınızı Kendinize Özel Tasarlayabilirsiniz!





Merhaba arkadaşlar, su hayatımızın bir parçasıdır. Sağlıklı kalabilmek için her gün su tüketmeliyiz. Su tükettiğiniz şişelerinizin ise cam olmasına dikkat edin arkadaşlar. İlkbahar ve yaz aylarında ise daha fazla susarız ve şişelerimize daha fazla ihtiyaç duyarız.

Sizler de evlerinizde şişelerinizi ya da büyük termoslarınızı tasarlayabilirsiniz arkadaşlar. İsterseniz plaja giderken isterseniz de gün içerisinde dışarıdayken bu yaptığınız şişeleri kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey fırça, boya ve istediğiniz aksesuarlara sahip olabilmek.

Yeni sezonda büyük içecek bardakları hızlı bir şekilde trend oldu. Hatta kavanozları bardak haline getirdik ve bir pipet kullanarak içeceklerimizi yudumlamaya başladık. Bence çalışırken ya da dışarıdayken bu büyüklükte bir içeceğe sahip olmak her zaman bizler için çok iyi.

Evlerinizde çeşitli karışımlar elde ederek farklı farklı içecekler yapabilirsiniz. Meyveleri robottan geçirerek istediğiniz şekilde tatlandırabilirsiniz. Hem tam bir vitamin deposu olur, sağlıklı olmanızı sağlar, hem de çok lezzetli bir içeceğe sahip olursunuz. Ek olarak artık bu kavanozlardaki içecekler trend olmuş durumda. Yaz mevsiminde ev yaptığınız buz gibi içeceğinizi büyük bardaklarınızla beraber elinize alıp dışarıya çıktığınızda tam bir trend takipçisi görüntüsü elde edebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst