Eğlence

Sizce Kazanan Kim Olacak? Defne? Ömer? (Oylama)

Merhaba arkadaşlar, bu haftaki bölümün sonuna geldik ve sizlere sıcak sıcak yeni bir oylama hazırladık. Her hafta dizinin sonunda sizler için bir oylama hazırlıyoruz. Dizi hakkında yorumlarda bulunuyoruz ve oldukça da başarılı gidiyoruz. Sorulan soruların neredeyse hepsini doğru tahmin ettik.

Ama bazılarında da şaşırdığımız anlar oldu tabi ki. Yeni sorumuz ise bu kapışmayı kazanan kişi Defne mi yoksa Ömer mi olacak? Defne son derece başarılı bir şekilde tasarımlar yaptı. Ömer ilk önce elinin titremesinden dolayı daha sonra ise camı kırdığı için çizim yapamadı. Ama bence Defne onu nasıl hırslandıracağını iyi biliyordu ve bilerek Ömer’in üstüne gitti. Onu sinirlendirmeyi de başardı.

Bence istediği şey de buydu. Ömer’i sinirlendirip onun çizimleriyle kıyasıya yarışmak istedi. İstediğini de sanırım başardı. Ömer o hırsla yeni tasarımlar yapacak. Peki bu kapışmanın kazananı kim olacak? Hadi bakalım fikrinizi merak ediyorum. Oylamayı arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın. Bakalım bu haftaki tahminimiz doğru çıkacak mı?

 


Popüler

Üst