Magazin

Sofia Richie, Justin Bieber’dan Ayrıldıktan Sonra Bakın Ne Yapıyor?

Sofia Richie ve Justin Bieber’ın ilişkisi çok fazla gündemdeydi. Sofia özel bir ilişki yaşadıklarını söylemişti. Ama yapılan son haberlere göre ikili ayrıldı. Ayrılık kararısını ise Justin Bieber vermişti.

TMZ’nin yaptığı habere göre ayrıldılar ama bu habere bazı hayranlar inanmadı. Justin, Instagram hesabını kapattıktan sonra Sofia ilgili ne bir paylaşım ne de bir yorum yapmıştı. Ama ikilinin birlikte olduklarını biliyorduk.

Belki ikilinin birbirleri hakkında herhangi bir paylaşım yapmaması ve beraber görüntülenmemesi magazincilere ayrıldılar fikrini getirmiş de olabilir. Yani ben kesin ayrıldılar konusunda çok fazla emin değilim şuan.

Ama Sofia Richie’nin ayrılık haberinden sonra yaptığına şaşıracaksınız. Justin Bieber ve Sofia Richie birlikteyken Justin bir gece kulübüne güzel bir manken ile beraber eğlenmeye gitmişti. Yanında Sofia yoktu ve bu habere Sofia’nın nasıl bir tepki vereceğini hepimiz merak etmiştik. Daha sonra Sofia ve Justin beraber görüntülenmişlerdi.

Sofia Richie, Justin Bieber'dan Ayrıldıktan Sonra Bakın Ne Yapıyor?

İşte Justin’ın beraber eğlendiği manken olan Bronte Blampied şimdi Sofia ile beraber zaman geçiriyor. Beraber havuza giriyorlar, eğleniyorlar. Sokakta beraber el ele görüntüleniyorlar. Bütün bunlar da ayrılık haberinden sonra oluyor.

Sofia Richie, Justin Bieber'dan Ayrıldıktan Sonra Bakın Ne Yapıyor?

Sofia’nın Bronte Blampied ile olan bu yakınlığı herkesi şaşırttı. Bronte Blampied her ikisinin de yakın arkadaşı olmalı. Ama Justin ile beraber Sofia olmadan eğlenmek için gece kulübüne gitmiş olması hayranlarının kafasını karıştırmıştı. Ya bu konunun arkasında bizim bilmediğimiz bir şey var. Ya da Sofia bu durumu önemsemiyor.

Sofia Richie, Justin Bieber'dan Ayrıldıktan Sonra Bakın Ne Yapıyor? Sofia Richie, Justin Bieber'dan Ayrıldıktan Sonra Bakın Ne Yapıyor?

Siz Justin Bieber’ın ve Sofia Richie’nin ayrıldıklarına inanıyor musunuz?


Popüler

Üst