Magazin

Sung Hoon’un Menajeri Yasadışı Araç Park Etme Tartışmaları İçin Özür Diledi!

Sung Hoon’un menajeri, son zamanlarda çıkan yasadışı park tartışmaları için özür diledi.

19 Temmuz’da bir netizen, uygun park yeri olmasına rağmen yasak olan bölgeye aracını park edip sürekli inip binen birini gördüğünü ve bu kişinin daha sonra ünlü biri olduğunu öğrendiği şeklinde bir olay bildirdi.

Netizen, “O araba yüzünden, daima korna sesleri var ve hatta orada oturan biriyle neredeyse bir kaza bile oluyordu. Bir çağrı veya mesaj bırakmak istedim, ancak ünlü olduğu ortaya çıktı ve numarası yoktu. Ajansı aramayı denedim ama cevap bile vermiyorlar … Bu nedenle sakinler çok fazla stres altında. ” dedi.

Daha sonra söz konusu kişinin ünlü aktör Sung Hoon olduğu bulundu.

Menajer, “Merhaba. Aracı süren kişi olan menajerim ve ilk önce benim aracım olduğu için rahatsızlık verdiğim için özür dilerim. Aracın büyüklüğü nedeniyle, yerini değiştiremedim. Onu almak için nehrin dar sokaklarına park etmek zorunda kaldığım bir durumdaydım, sanırım bu aradan geçmeye çalışanlar için bir rahatsızlık yarattı. Bu tür sorunlardan kaçınmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bir kez daha, bu durumdan rahatsız olan sizlerden özür dilerim. ” şeklinde bir açıklama yaptı.

Sung Hoon’un ajansı ise  “Sung Hoon’un aracı olduğu doğru. Menajerin yazdığı gibi park etmek kolay değildi çünkü sokak çok dardı. Aracı değiştirmeyi planlıyoruz. Sorun yarattığımız için özür dileriz.” dedi.


Popüler

Üst