Televizyon

Survivor 2016 Dokunulmazlık Oyunundan Sonra Yeni Yarışmacı Gelecek

Merhaba arkadaşlar, Survivor 2016 dokunulmazlık oyunundan sonra ödül olarak yarışmaya yeni bir yarışmacı eklenecek. 4 isim içinden sms ile bir isim seçilecek ve ünlüler takımına yeni yarışmacı gelecek.

Bu isimler kimler? Dokunulmazlıktan sonra kimler gelecek?

Mehmet= İngiltere doğumlu, Kıbrıs’ta yaşamış.

Yağmur Özdemir= İki yıldır İzmir’de yaşıyor ve daha önce Bursa’da yaşıyordu. Gıda mühendisliği öğrencisi, 20 yaşında.

Seda=  26 yaşında ve Ankara doğumlu. Sporcu, Judo antrenörü. Bir bebek yüzme eğitim merkezinde çalışıyor, yüzme antrenörlüğü yapıyor

Alper Deniz= Kaptan. Rizeli ve İstanbul’da yaşıyor. Sporla ilgileniyor.

Ada konseyinde bu 4 yarışmacı kendisini anlatma ve tanıtma imkanına sahip olacak. İki kız, iki erkek olan 4 kişi içinden sms ile seçilen bir kişi Survivor Ünlüler kadrosuna dahil olacak ve bu durum bir sonraki dokunulmazlık oyunu için de geçerli olacak.

Oyunda 5-5 beraberliği sağladıktan sonra her iki takımın da yarışmacıların seçtiği en iyi erkek ve en iyi bayan oyuncuları arasında yapılan oyun sonunda ünlüler takımı öne geçerek bu ödülün sahibi oldu.

Atakan ve Semih arasındaki yarış ise oldukça başarılıydı. Semih Öztürk’ün yarışmadaki performansı ve hızı gündeme gelmeye başladı bile. Yarışma yayınlanmadan önce konuşulmaya başlanan Semih Öztürk adından çokça söz ettirecek gibi görünüyor.

Ben ayrıca Semih ve Kurretülayn aşkının gelişmelerini de merak ettim doğrusu. 🙂


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst