Televizyon

Survivor 2016 İlk Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? -7 Şubat-

Merhaba arkadaşlar, Survivor 2016 ilk ödül oyunu oynandı. Şimdi sıra dokunulmazlık oyununa geldi. Oyunlarda bazı yarışmacılar oynamadı. Bu durum ise daha ilk bölümden sorun olmaya başladı. Hatta aralarında gruplaşmalar bile oldu. Bu seneki yarışmacılar arasında çok fazla çekişme ve tartışma yaşanacak gibi görünüyor.

Ödül oyununu kaybeden gönüllüler takımı ise uyumak için yer seçiminde kara vermekte zorlandılar. Önce kendilerine bir baraka yapmayı denediler ama başarılı olamadılar. Sonra da deniz kenarında uyuyalım diyenler oldu. Kızlar yengeçlerden korktular. Hatta bu durum onları fazla korkuttu ve gözyaşlarını da tutamadılar.

Gelelim dokunulmazlık oyununa. Bugün yayınlanan dokunulmazlık oyununun sonunda kazanan takım kendi takımına yeni bir yarışmacı alabilecek. İstanbul’dan gelen 4 kişi içerisinden seyirci tarafından seçilecek yarışmacı takıma dahil edilecek. Bir sonraki hafta da aynı şey olacak.

Serkan-Zafer= Zafer kazandı.

Eda-Aylin= Eda kazandı.

Yattara-Efecan= Yattara kazandı.

Gizem- Ezgi= Ezgi kazandı.

Yılmaz- Serkay= Serkay kazandı.

Ebru- Gizem= Gizem kazandı.

Yunus- Semih= Semih kazandı.

Tuğba- Nihal= Tuğba kazandı.

Nagihan- Damla= Damla kazandı.

Atakan- İbrahim= Atakan kazandı.

Nagihan- Gizem= Nagihan kazandı.

Atakan- Semih= Atakan kazandı.

7-5

Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Ödül oyununu da ünlüler takımı kazanmıştı. Takımlarına bir yeni isim daha dahil olacak.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst